در روز دوشنبه 13 بهمن 99 رویا به معرفی 2 محصول جدید پرداخت که از شنبه هفته آینده به بازار عرضه خواهند شد.

تشک های جدید رویا یکی از سری تشک های فنر منفصل یا اولترا و دیگری از دسته تشک های طبی (بدون فنر) خواهد بود.

هر دو محصول جدید از سری تشک های مقرون به صرفه بوده که رده اقتصادی تشک های رویا را ارتقا خواهند بخشید.

به احتمال زیاد هدف تشک رویا از عرضه این تشک ها، به دست آوردن بخش بزرگتری از تشک های دسته متوسط خواهد بود. بر این اساس از لیست قیمت های جدید میتوان فهمید در دوسته ای که تشک های جدید عرضه شده اند، هدف رقابت در دو دسته ای است که رویا با افزایش قیمت ها لبه رقابتی خود را از دست داده بود.

معرفی تشک های جدید رویا

تشک رویا اولترا 5 و تشک رویا مدیکال 4، 2 مدلی از تشک های رویا هستند که به زودی به بازار عرضه خواهند شد. هنوز نمونه محصولات به نمایش عمومی درنیامده ولی اطلاعات اصلی آن به صورت غیر رسمی اعلام شده که ما برهمین اساس این اطلاعات را منتشر می کنیم.

تشک رویا مدیکال 4

تشک مدیکال 4 رویا که در گذشته نیز به بازار عرضه می شد، حالا با طراحی جدید و با کیفیتی بالاتر به بازار برگشته است. تشک رویا مدیکال 4 جدید که مثل تشک های طبی دیگر بدون فنر است، طراحی مشابه مدیکال 3 و مدیکال 2 دارد. با این تفاوت که مدیکال 4 با اسفنج پلی یورتان با تراکم کمتری از مدیکال 2 خواهد بود. به این ترتیب مدیکال 3 سفت ترین و مدیکال 4 نرمترین تشک در دسته تشک طبی رویا خواهند بود.

تشک رویا اولترا 5

همان طور که از نامش پیداست، این مدل از سری اولترا و تشک های فنر پاکتی یا فنر منفصل رویا خواهد بود. ارزان ترین تشک در این رده که گفته شده تنها تشک سری اولترا خواهد بود که در پک خود محافظ نخواهد داشت. همینطور مشخصات فنی آن مشابه رویا اولترا 4 خواهد بود اما اسفنج استفاده شده در آن نسبت به اولترا 4، تراکم کمتری خواهد داشت. به این ترتیب اولترا 2 سفت ترین و اولترا 5 نرمترین تشک سری اقتصادی فنر منفصل رویا خواهد بود (مشخص است که در این مقایسه تشک رویا پلاس و اولترا 1 به دلیل داشتن سیستم های فنری دوگانه و خاص در مقام مقایسه نیوده اند.).

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *