تخت باکس

تخت باکس که به نام تخت با رویه پارچه نیز شناخته می شود از:

 1. اسکلت باکس
 2. پارچه رویه
 3. و پایه

ساخته شده است. در این مدل تخت، قید و کفی تخت نمی بینیم و تشک بروی سطح باکس قرار می گیرد. از دلایل محبوبیت تخت باکس و اینکه در هتل ها از آن استفاده می کنند می‌توان چندین مورد را نام برد از جمله :

 • قیمت مناسب نسبت به سرویس خواب
 • امکان استفاده از تنوع رنگ و پارچه و همراستایی با دکوراسیون
 • یک پارچه بودن سازه باکس (در تخت قید و کفی تخت جدا هستند که باعث خرابی تشک و سروصداست)
 • حمل و نقل آسان
 • ارتفاع بلند (به نسبت تخت)
 • عمر بالاتر تشک به دلیل صلب بودن باکس و پوشش تمام زیر تشک

به دلیل همین مزایا هتل‌ها از تخت باکس به جای سرویس خواب استفاده می‌کنند و در بین مصرف کنندگان خانگی نیز محبوبیت زیادی پیدا کرده است. شما می توانید به آسانی یک تخت باکس بخرید و به راحتی از آن استفاده کنید نه نیاز به نصب هست نه سختی حمل و نقل و نه خرابی و نه سروصدای و جابه جایی کف تخت!

 

انواع تخت باکس:

ما 2 نوع تخت باکس داریم:

 1. تخت باکس ثابت (هتلی)
 2. تخت باکس جکدار
 3. تخت باکس کشودار

سایزهای قابل عرضه تخت باکس:

تخت باکس مثل تشک در سایزهای استاندارد تولید و عرضه می شود که به صورت یک نفره و دو نفره هستند

 1. تخت باکس یک نفره 90*200 سانتیمتر
 2. تخت باکس یک نفره 100*200 سانتیمتر
 3. تخت باکس یک نفره یا یک و نیم نفره 120*200 سانتیمتر
 4. تخت باکس دو نفره 140*200 سانتیمتر
 5. تخت باکس دو نفره کویین 160*200 سانتیمتر (امکان سفارش 2 عدد باکس 80*200)
 6. تخت باکس کینگ دونفره 180*200 (به صورت 2 عدد باکس عرض 90 درکنار هم عرضه می شود)
 7. تخت باکس کالیفرنیا دونفره 200*200 (2عدد باکس عرض 100 در کنار هم)

در سایزهای دونفره بزرگ، به دلیل سختی حمل و نقل، نظافت و برای بلند کردن به صورت 2 عدد باکس در کنار هم قرار می‌گیرد ولی تشک آن یک تکه در سایز روی آن قرار می‌گیرد.

تخت باکس نیلا,تخت باکس ویستر,تخت باکس خوشخواب,تخت باکس جکدار,تخت باکس لمسه,تخت باکس ثابت

 

تخت باکس ثابت یا هتلی:

تخت باکس ثابت، شبیه یک تشک است اما دو تفاوت اصلی ظاهری با تشک دارد. اول اینکه تخت باکس در زیرش پایه قرار دارد و دوم اینکه سطح تخت باکس سفت و صلب است.

این مدل تخت باکس هتلی را همانطور که از نامش پیداست احتمالا در هتل ها دیده باشید. انگار 2 تشک بروی هم قرار گرفته باشد که آنکه در قسمت پایین است همتن تخت باکس است.

تخت باکس های هتلی در قدیم فقط با پارچه تشکی و فقط برای هتل ها عرضه می شد، اما حالا علاوه بر آن پارچه ها، از پارچه های مخمل، مبلی در طرح ها و رنگ های مختلف نیز به بازار عرضه می شود. همین طور تخت باکس های لمسه کاری شده نیز هم اکنون در دسترس هتل ها و خانه هاست.

 

تخت باکس جکدار:

بعد از محبوبیت تخت باکس ها و همزمان با کوچ شدن فضای خانه ها و تلاش برای استفاده بهتر از فضاها، تخت باکس هایی که امکان استفاده از فضای درون باکس را داشته باشند نیز طراحی و به بازار عرضه شد.

باکس جکدار
باکس جکدار حراج تشک

این تخت باکس ها ظاهری شبیه باکس های هتلی دارند ولی کفی آن قابلیت بلند کردن تشک را دارد و می توان از فضای درون آن نیز استفاده کرد.

 

تخت باکس کشودار:

تخت باکس کشودار نیز مانند تخت باکس هتلی است اما کنار آنها کشو قابل بازشو تعبیه شده که برای قرار دادن وسایل، کیف و کفش و لباس ها مناسب است.

تخت باکس کشودار
نمونه تخت باکس کشودار

شرکت های مختلفی در مدل‌ها و سایزها با متریال متفاوتی به تولید و عرضه باکس مشغول هستند. که می توانید بسته به معیارهایی که دارید از بین آنها محصول مطابق با نیاز خود را پیدا کنید.

خرید اینترنتی تخت باکس :

شما به راحتی می توانید تخت باکس مورد نظر خود را در سایت ما بررسی کنید، ویژگی ها، مشخصات فنی و بررسی تخصصی آنها را مطالعه نمایید.

پس از بررسی می توانید با مشاوران ما از طریق چت آنلاین، تلفن و دیگر پیام رسان ها تماس بگیرید تا بتوانید بهترین تخت باکس را برای خودتان انتخاب کنید.

پس از انتخاب تخت باکس و دیگر محصولات، ما سفارش شما را ثبت کرده، در صورت نیاز به سفارشی سازی آن را سفارش داده و برای شما در سریعترین حالت ممکن ارسال می کنیم. در تهران در صورت موجود بودن سفارش، ظرف حداکثر 24 ساعت میتوانید سفارش خود را رایگان تحویل بگیرید و درب منزل پرداخت نمایید.

تلاش ما برای ارائه یک تجربه خرید عالی برای شماست.