5 نکته برای خواب خنک در تابستان

5 نکته برای خواب خنک در تابستان

نزدیک به گرمای تابستان هستیم! با شروع اوج گرفتن گرما در تابستان، ما می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که شما مجهز هستید تا هنگام خواب با گرما مبارزه کنید و یک خواب خنک را تجربه کنید.

هم ایجاد بیشتر جریان هوا در اتاق خواب شما و هم یافتن ملحفه‌های عالی که شما را خنک نگه می‌دارد، این نکات به شما در جلوگیری از تعریق در تخت را کمک می‌کند.

تشک خنک کننده

گردش هوا؟ طرفدار دو آتیشه

بهبود جریان هوا در اتاق خواب شما می تواند سود چرت زدن شما را پرداخت کند. به همین دلیل است که ما همیشه یک پنکه قابل حمل را توصیه می‌کنیم تا نسیم اتاق شما را افزایش دهد تا به شما در خواب خنک در تابستان کمک کند.

نکته ما؟ طرفدار پنکه‌ها باشید و با یکی از آنها در اتاق خود بخوابید. آن را روی تخت خود (آنهایی که کوچک هستن) قرار دهید تا نسیمی خنک و شبیه ساحل ایجاد کند که دمای اتاق خواب شما را پایین نگه دارد. در مورد ترموستات، ما همیشه یک درجه حرارت در حدود 21 درجه (سلسیوس) را برای یک خواب بی‌نظیر توصیه می‌کنیم.

به سمت تاریک بروید

در حالی که شما می‌خوابید، به حداقل رساندن اشعه خورشید در اتاق خواب مهم است. حتی هنگامی که در خانه نیستید یا نمی‌خوابید، خورشید همچنان تمام تلاش خود را می‌کند تا از پنجره‌ها دزدکی حرکت کند تا اتاق شما گرم شود.

نکته ما؟ برای دور نگه داشتن اشعه‌های خورشید، یک پرده مناسب یا سایه‌بان تهیه کنید. اگر واقعاً احساس ماجراجویی می‌کنید، حتی می‌توانید از پرده هایی که کلا نور را کنترل می‌کند (black out) تا تمام نور خورشید را خاموش نگه دارید. حتی در گرمترین ماه‌های سال در هزینه‌های انرژی صرفه جویی می‌کند. حتی در زمستان نیز در گرم بودن به شما کمک می‌کند.

شما می گویید لباس خواب ، ما می گوییم لباس خواب خنک کننده

مطمئنا لباس خواب‌های کرکی راحت و البته گرم هستند. در هنگام خواب قدرت لباس خواب خود را دست کم نگیرید.

نکته ما؟ از پارچه سبک و پنبه‌ای که تنفس بیشتری دارد استفاده کنید. پنبه یا پارچه در این گروه قرار می‌گیرد. و فقط برای ایمن بودن، مواد رطوبت زا یا کاهش دهنده عرق، مانند لباس های ورزشی، می‌توانند شما را حتی خنک‌تر کنند. ما لباس خواب خنک کننده زیادی در بازار داریم که می‌توانید از آنها استفاده کنید، البته چه کسی دوست ندارد هنگام خواب عالی به نظر برسد؟

تشک شما چقدر باحال است؟

اکنون که همه کارها را در اطراف اتاق خواب و کمد لباس خود انجام داده‌اید تا خواب راحت شبانه را تضمین کنید، وقت آن است که تشک خود را بررسی کنید. ما تشک‌هایی داریم که فن آوری‌های خنک سازی را انجام می‌دهند و حتی هنگام خواب گرما را کاهش می‌دهد.

نکته ما؟ به تشک خود نگاهی بیندازید، و پیدا کردن یک تشک خنک تر را در نظر بگیرید با توانید یک خواب راحت در تابستان داشته باشید. از این گذشته، هیچ کس دوست ندارد هنگام خواب عرق کند. اینها برخی از موارد دلخواه ما هستند و در اهمیتی در قیمت ندارند. چون اگر شما قصد سرمایه گذاری در چیزی را دارید، باید چیزی باشد که یک سوم زندگی خود را صرف آن می‌کنید ، نه؟

و تختخواب خود را با خنکی بالا بگذارید.

سرانجام ، اگرچه به نظر می رسد صحبت کردن در مورد ملحفه و ملزومات دیگر خواب ضروری است، محافظ تشک، بالش و ملحفه‌ای که استفاده می کنید برای اطمینان از خواب راحت و خنک در طول شب مهم است.

نکته ما؟ برای کاهش درجه حرارت، جای خواب خود را به روز کنید. یکی از مجموعه‌های مورد علاقه ما،

  • محافظ تشک گلد پلاس گرین رست با قابلیت تنفس بیشتر
  • بالش کول ژل
  • ست ملحفه پنبه ای
  • لحاف بهاره

این نکات می تواند به شما کمک کند با افزایش گرمای تابستان ، خواب با کیفیت خود را افزایش دهید. به نظر ما خواب همیشه خنک است. اما خنک کننده خواب ، بسیار خنک تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *