محافظ تشک

محافظ تشک چیست

محافظ تشک

محافظ تشک یک نوع ملافه قابل جابجایی است که بر روی یک تشک قرار گرفته و یا کشیده می شود که وظیفه آن برای محافظت از تشک در برابر آلودگی ها است. همچنین برخی محافظ های تشک از فرد خوابیده بر روی تشک در مقابل آلرژن ها و آزارنده ها مانند ذرات غبار، حشرات تخت خواب (ساس، سرخک)، قارچ ها مرده پوست حفاظت می کنند.

حفاظت از سلامت دارای جای خواب

استفاده از یک محافظ تشک است که اغلب به افرادی که مستعد ابتلا به انواع خاصی از آلرژی ها، به ویژه گرد و غبار هستند توصیه می شود. گرد و غبار تولید زباله که تحریک مخاط راه های هوایی و ریه ها و به خصوص با کودکان می توانند در واکنش های آلرژیک، آسم آورد و می تواند بیماری های پوستی مانند اگزما را تحریک کند. یک محفظه آلرژن محافظ کامل فیلتراسیون تشک می توانید یک لایه اضافی از حفاظت بین کاربر و تشک خود را ارائه کند، فیلتر آلرژن است که منبع تولید آلرژی و آسم است.

برای محافظت در برابر جانوران موزی تخت، تشک و باکس  هر دو به طور کامل باید هیچ راه ممکن نفوذی نداشته باشند.  معمولا برای این منظور استفاده می شود. این مانع از ورود جانوران جدید تخت از وارد شدن به تشک و باکس، و تله هر گونه جانوران تخت که در حال حاضر در داخل. محافظ تشک باید برای حداقل یک سال کامل از چپ به مطمئن شوید که اشکالات تخت به دام افتاده و تخم مرغ خود می میرند. اگر پوشش اولیه گرفته شده خاموش، هجوم اشکال تخت ممکن است عود.

محافظ تشک ضد آب نیز علائم آلرژی با کاهش توانایی قالب به رشد در یک تشک را کاهش دهد. محافظ تشک است که می تواند به راحتی ضد عفونی معمولا در مهد کودک ها و مراکز مراقبت بهداشتی استفاده می شود.

پارچه محافظ تشک

جنس پارچه های محافظ تشک از مدل های مختلفی است. دو دسته اصلی پارچه های تشک:

همینطور جنس پارچه ها و بافت آنها نیز تفاوت هایی دارد مثلا پارچه های حوله مانندی که بسیار لطیف هستند یا پارچه های تشکی که مدل های مختلفی مثل ژاکارد، سوزنی یا پفکی و یا گرد بافت دارند.

در سال 2002 مطالعه ای در نروژ نشان داده است که تشک فوم به احتمال زیاد 4 تا 8 برابر بیشتر برای میزبانی محل گرد و غبار و کنه است تا باکس تشک.

برای اطلاع از انواع محافظ های تشک و قیمت آن ها، دسته محافظ تشک را ببینید.

برندهای مطرح محافظ تشک

 • محافظ تشک خوشخواب
 • محافظ تشک رویا
 • محافظ تشک گلد گرین رست
 • محافظ تشک سیلور پلاس گرین رست
 • محافظ تشک گلدپلاس گرین رست
 • محافظ تشک ویستر
 • محافظ تشک میترا

قیمت محافظ تشک رویا

[wpdatatable id=53]

لیست قیمت محافظ خوشخواب

[wpdatatable id=74]


لیست قیمت محافظ ویستر

[wpdatatable id=72]


لیست قیمت محافظ گلد گرین رست

[wpdatatable id=76]


لیست قیمت محافظ پلاس رویا

[wpdatatable id=75]

6 پاسخ

  1. محافظ تشک به دلیل قابلیت شستشو و تعویض، میتونه از ورود حشرات موزی به تشک جلوگیری کنه
   در صورتی که تشک شما آلوده شده باشه کاری نمیشه انجام داد

 1. سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *