یک بالش خوب چه مزیت‌هایی بر بدن دارد

وضعیت خواب در دوران بارداری

آیا بالش بدن برای شما خوب است؟ کاملا! لیست طولانی از مزایای بالش بدن وجود دارد. بالش‌های بدن به دلیل پشتیبانی بی‌نظیر و کاهش فشار، بهترین بالش برای خواب‌های پهلو هستند. در اینجا چند دلیل وجود دارد که چرا باید یک بالش بدن ارگانیک به اتاق خواب خود اضافه کنید.

فواید بالش بر بدن

 1. پشتیبانی مناسب بدن برای خواباننده‌های جانبی: بالش‌های بدن یکی از بالش های ضروری برای خواب های پهلو هستند زیرا پشتیبانی مناسبی را ارائه می‌دهند. در حالی که به پهلو می‌خوابید، می‌توانید یک بالش بدن را در جلوی خود بغل کنید در حالی که یک بالش بدن دوم را پشت سر خود اضافه کنید تا راحتی و حمایت بیشتری داشته باشید. مثل بالش بین زانویی که شرکت گرین رست تولید می‌کند.

  مردی که آسوده خوابیده

 2. کاهش فشار در قسمت تحتانی کمر، باسن و ستون فقرات: همانطور که به پهلو دراز کشیده اید، بالش بدن بلند را به صورت عمودی در کنار خود قرار دهید. بالای بالش بدن را در حالی که قسمت پایینی بالش بدن بین زانوهای شما قرار دارد بغل کنید. این به کاهش نقطه فشار کمک می کند زیرا ستون فقرات شما را در یک راستا نگه می دارد (یک مورد دیگر در لیست ما!).
 3. بهبود وضعیت شانه، لگن و ستون فقرات: یکی از دلایل اصلی استفاده افراد از بالش بدن این است که ستون فقرات خود را در یک راستا نگه دارند. هنگامی که ستون فقرات شما از هم تراز نیست، این می تواند منجر به کمردرد شود. در حالی که هنگام جستجوی بالش تنظیم ستون فقرات، اشکال و گزینه‌های مختلفی وجود دارد، ما به شدت توصیه می‌کنیم که بالش بدن را در نظر بگیرید، زیرا هنگام بررسی مزایای کلی، چند کاره است.

  B E D S A L E . i r

  بهترین برندها | بهترین قیمت ها | بهترین سرویس

  ۰۹۱۲-۹۷۲-۵۳۴۳

 4. شل شدن عضلات در امتداد ستون فقرات: بدن شما به طور طبیعی هنگام استفاده از بالش بدن آرام می شود، که منجر به خوابی فوق العاده راحت می شود.
 5. جلوگیری از پرتاب و چرخش: بالش های بدن به جلوگیری از پرت شدن و چرخش کمک می کنند، که اغلب به دلیل درد لگن ناشی از عدم تسکین نقطه فشار است. بالش‌های بدن قطعاً یک بالش کاهش‌دهنده فشار در نظر گرفته می‌شوند و کاملاً می‌توانند به کاهش این مشکل کمک کنند.
 6. بهبود توزیع وزن و گردش خون: هنگامی که به پهلو می خوابید، بیشتر وزن شما توسط لگن و شانه نگه داشته می شود. با این حال، اضافه کردن یک بالش بدن به روال خواب باعث می شود که وزن به طور یکنواخت توزیع شود. همچنین، استفاده از یک بالش بین پاها، کمی آن‌ها را بالا می‌برد که جریان خون را تشویق می‌کند.
 7. کاهش خروپف: بالش‌ طبی به کاهش خروپف از طریق بالا بردن بیشتر کمک می‌کنند و شما را تشویق می‌کنند به پهلو بخوابید. اگر نمی توانید فکر خوابیدن به پهلو را تحمل کنید اما بالشی می خواهید که بتواند خروپف را برطرف کند، ما یک بالش گوه ای لاتکس را توصیه می کنیم.

  بالش گرین رست موجدار بزرگ کنار

 8. کمک خواب همه کاره برای بازیابی آسیب: بالش بدن می تواند هنگام بهبودی از آسیب دیدگی ساق پا، لگن یا کمر بسیار مفید باشد زیرا دارای ویژگی های کاهش فشار، ارتفاع بیشتر و توانایی آن در خواب نگه داشتن شما در طول شب بدون تکان دادن و چرخش است.
 9. پشتیبانی اضافی در دوران بارداری: در حالی که به طور رسمی به عنوان بالش بارداری برچسب گذاری نشده است، یک بالش تمام بدن می تواند برای حمایت بیشتر در دوران بارداری مورد استفاده قرار گیرد! مادران در حال رشد به طور جدی از راحتی که از یک بالش بدن احساس می کنند قدردانی می کنند. چندین مزیت بالش بارداری وجود دارد که مشابه مزایای هر خواب پهلویی با استفاده از بالش بدن است (تسکین نقطه فشار، چرخش و چرخش کمتر، گردش خون بهبود یافته و غیره). به خصوص مهم است که در دوران بارداری به پهلو بخوابید، زیرا بالش بدن برای آن طراحی شده است!

علاوه بر بالش تشک مناسب نیز تاثیر بسیار مهمی روی ستون فقرات، گردن و خواب دارد. برای مشاوره خرید با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *