مزایای بالش طبی مموری فوم

بالش طبی محاسن و مزایا

بالش یک جزء ضروری به همراه تشک در کنار روانداز است که به استراحت مناسب بدن کمک می کند. علاوه بر این، بالش موجب تراز صحیح طبیعی گردن، شانه ها و ستون فقرات را می‌شود. یک زیر سری ناخوشایند در زیر سر می‌تواند باعث شود نیمه شب از خواب با ناراحتی بیدار شوید (یا حتی با حس ما خوشایندی در صبح روز بعد). در نتیجه، برخی از شما ممکن است حتی از رگ به رگ شدن گردن و کشش شانه رنج ببرید. برخی از شما نیز ترجیح می دهید بدون بالشی بخوابید که انحنای طبیعی بدن را پشتیبانی نمی کند. برای سلامت جسمی و روانی خود باید روی یک بالش سازگار و راحت تمرکز کنید. بازار امروز مملو از محصولات متنوعی است که از بالش‌های کرکی بزرگ گرفته تا بالش‌های حمایتی مینیمالیسم شروع می‌شود. از بین همه آنها، بالش مموری فوم امروزه یک محصول مطلوب است. این یک ساختار از فوم با چگالی بالا همراه با مقداری پنبه طبیعی و یک لایه راحتی است. بالش علاوه بر این به رهایی از استرس ذخیره شده در ناحیه کمک می کند و تراز خوب بدن را تضمین می کند. این پشتی سر فومی نه خیلی نرم و نه خیلی بتونی است و سطح مناسبی از راحتی را حفظ می کند. شما می توانید 5 مزیت سلامتی استفاده از بالش مموری فوم را که در زیر ذکر شده است، بشناسید. این مزایا به شرح زیر هستند:

بالش طبی مناسب

  1. انحنای طبیعی را حفظ می کند: به محض اینکه تکیه گاه بالش مموری فوم را بگیرید، راحتی و گرما را احساس خواهید کرد. تمام نقاط فشاری که در داخل ذخیره می شوند توسط فوم متراکم خیس می شوند. علاوه بر این، تکیه گاه سر فومی شکل حرکات بدن شما را به خود می گیرد و هیچ وقفه ای در طول استراحت ایجاد نمی کند. اگر از سردردهای منظم، درد ستون فقرات، کشیدگی گردن یا استرس در شانه رنج می برید، این بالش می تواند به شما کمک کند تا تسکین پیدا کنید. تشک فوم با تراز کردن ستون فقرات، شانه ها و گردن، نوید سلامت اسکلتی عضلانی را می دهد.
  2. ضد حساسیت و ضد آلرژی: آیا تا به حال از عطسه، سرفه و قرمزی چشم در صبح رنج برده اید؟ اینها احتمالاً واکنش های یک آلرژی ناشناس است. بالش مموری فوم از یک ماده مصنوعی ساخته شده است که گفته می شود ضد حساسیت است. این ماده اجازه نمی دهد که کنه های گرد و غبار و باکتری های ناسالم روی سطح بنشینند. در حالی که در مورد بالش های معمولی، وجود منافذ ریز وجود دارد که اجازه می دهد کثیفی، قارچ ها و باکتری ها در آن ته نشین شوند. با جابجایی به پشتی سر فوم با چگالی بالا، می توانید از بهداشت آن اطمینان داشته باشید.
  3. بدون استرس در زیر گردن و مفاصل: وقتی روی بالش های سنتی می خوابید، معمولاً هنگام استراحت بدن شما را پشتیبانی نمی کنند. سپس باعث ایجاد تنش در زیر عضلات و گردن می شود. در نهایت، شما شروع به احساس فشار و درد در قسمت های مختلف اطراف گردن خواهید کرد. در صورت عدم توجه، می تواند منجر به ناهنجاری های وضعیتی شود. هنگامی که تصمیم می گیرید به بالش مموری فوم تغییر دهید، سر و وزن اطراف گردن به طور مساوی تقسیم می شوند. فوم با چگالی بالا نواحی پر فشار اطراف گردن را گرفته و آن را خیس می کند. ناحیه گردن شما که بسیار حساس است سالم و خوش فرم باقی می ماند.بالش طبی مموری فوم
  4. به تنفس صحیح کمک می‌کند: اگرچه از نظر علمی ثابت نشده است، اما بسیاری از افرادی که به بالش مموری فوم روی آورده اند، تنفس صحیح را نیز گزارش کرده اند. هم ترازی سر، گردن و ستون فقرات نیز منجر به تنفس صحیح از سوراخ های بینی می شود. به خصوص افرادی که مشکلات تنفسی دارند می توانند به این بالش با تراکم بالا تکیه کنند.
  5. خوابی راحت و بی وقفه: بالش ها در جلوی تشک ها و تخت ها نادیده گرفته می شوند، اما برای خواب بی وقفه نیز نقش اساسی دارد. تراز گردن نسبت به کل بدن برای استراحت مناسب مهم است. خواب مناسب یک جزء ضروری برای زندگی طولانی مدت سالم است. بالش طبی با ایجاد تکیه گاه مورد نیاز و راحتی سر و گردن، پرت های شبانه را کاهش می دهد.

 

در این نوشته مزایای استفاده از بالش مموری فوم را با هم بررسی کردیم. امیدواریم نهایت استفاده رو برده باشید. در بخش نظرات ما را از نظرات خود بهره مند سازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *