تشک رویا اولترا 2

تشک رویا اولترا 2 در پاییز 97 دستخوش تغییراتی در فرمول تولید خود شد. این تشک پر فروش که ویژگی خاص آن یه لایه مموری فوم به صورت پد جداگانه روی تشک بود که با حذف پد و قرارگرفتن لایه مموری فوم داخل تشک ، از حالت 2 تکه ( تشک + پد جداگانه مموری فوم) به تشکی یکپارچه درآمده بود. از آذرماه سال 99 به طور کامل مموری فوم از تشک رویا اولترا 2 حذف شد! و دیگر هیچ تشکی از برند رویا مموری فوم وجود ندارد. و باید از بین دیگر برندها این مدل تشک را انتخاب کنیم.

ویژگی‌های تشک رویا اولترا 2

مشاوره رایگان تلفنی

مشاوره تخصصی بر اساس سال ها تجربه فروش به مشتریان براساس نیاز آنها و بهترین قیمت

حمل اکسپرس رایگان

بدون هیچ هزینه جانبی یا اضافی خرید کنید و در همان روز تحویل بگیرید
(تهران، کرج و قم)

پرداخت در محل

زمان تحویل پرداخت کنید
(تهران، کرج، قم)

تحویل در زمان دلخواه شما

نگران زمان نباشید. هر زمان که بخواهید در یک بازه 3 ساعته محصول را تحویل شما می دهیم. پیوسته با شما در ارتباط هستیم تا بدون دغدغه تحویل بگیرید.

بنر محصولات حراج تشک
بنر لوگو حراج تشک

لیست قیمت تشک اولترا 2

آدرس URL

بررسی تخصصی تشک رویا اولترا 2

اول اینکه تشک رویا اولترا 2 قدیم به صورت 2 تکه بود یعنی این امکان را داشت که هم از پد مموری استفاده کرد و هم اینکه بدون پد و بدون مموری فوم از آن استفاده کرد. که در حال حاضر به طور کلی مموری فوم از این تشک حذف شده است.

شما حالا میتوانید به ترتیب مثل سری بونل از سری اولترا تشک انتخاب کنین. به ترتیب هرچه از اولترا 4 به سمت اولترا 2 میاییم تنها لایه های اسفنج آنها فشرده تر و با تراکم بیشتری شده و دیگر هیج تفاوتی در پارچه و اسکلت فنری خود ندارند.

دوم اینکه تشک رویا اولترا2 طرح قدیم این قابلیت را داشت که برای پشت و رو کردن تشک پد مموری را جداکرد، سپس تشک رو پشت و رو کرد و دوباره پد رو روی اون قرار داد و از مموری فوم آن استفاده کرد. اما این تشک رویا اولترا 2 را اگر پشت رو نمایید ( که توصیه میشود 6 ماه یکبار آن را پشت و رو کنید) دو طرف آن یکسان خواهد بود و بدون مموری فوم.

سوم اینکه ارتفاع تشک جدید اولترا2 حدود 4 سانتی متر کمتر شد و هم سطح تشک اولترا 3 قرار گرفت. البته تشک تشک اولترا3 نیز جدید شد که بررسی فنی تشک رویا اولترا3 جدید نیز را می توانید مطاله کنید.

و در نهایت اینکه تشک رویا اولترا2 دیگر آن تشک قدیم خود نیست زیرا حس مموری فوم در آن دیده نمی شود و چیزی شبیه اولترا3 را با آن تجربه خواهید کرد. با درجه سفتی کمی بالاتر.

ساختار تشک اولترا 2 رویا

  • پارچه سه لایه گرد بافت نقش دوزی شده
  • الیاف ضد حساسیت با خاصیت ارتجاعی
  • لایه ترموباند
  • اسفنج رولی
  • اسفنج با فشردگی بالا
  • اسکلت فنر منفصل (pocket spring)

اینفوگرافیک تشک اولترا 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *