تشک رویا اولترا 5

در سیزدهم بهمن نودونه رویا، تشک جدید خود در دسته تشک های فنر منفصل یا اولترا را معرفی کرد. این تشک جدید که از دسته تشک های اقتصادی رویا است. تشک رویا اولترا 5 یک تشک جدید با اسکلت فنری منفصل است. این تشک، یک تشک با حس نرمی فوق العاده است. این نرمی حاصل تراکم به هم پیوسته فنرهای منفصل است که حس بسیار خوبی را در موقع استراحت به شما می دهد.

ویژگی‌های تشک اولترا 5

مشاوره رایگان تلفنی

مشاوره تخصصی بر اساس سال ها تجربه فروش به مشتریان براساس نیاز آنها و بهترین قیمت

حمل اکسپرس رایگان

بدون هیچ هزینه جانبی یا اضافی خرید کنید و در همان روز تحویل بگیرید
(تهران، کرج و قم)

پرداخت در محل

زمان تحویل پرداخت کنید
(تهران، کرج، قم)

تحویل در زمان دلخواه شما

نگران زمان نباشید. هر زمان که بخواهید در یک بازه 3 ساعته محصول را تحویل شما می دهیم. پیوسته با شما در ارتباط هستیم تا بدون دغدغه تحویل بگیرید.

بنر محصولات حراج تشک
بنر لوگو حراج تشک

لیست قیمت اولترا 5

آدرس URL

بررسی تخصصی تشک اولترا 5 رویا

تشک اولترا 5 یک تشک رده اقتصادی از سری اولترا رویا است که اسکلت فنر منفصل یا فنر پاکتی دارد. این تشک خوب و خوش قیمت از نظر میزان سفتی، در رده میانه قرار دارد و تا وزن‌های 90 کیلوگرم در دراز مدت عملکرد خوبی دارد. در زیر پارچه گردبافت سفید رنگ که با الیاف ضد حساسیت نقش دوزی شده است لایه‌های اسفنج قرار دارد که بروی اسکلت فنری منفصل آن قرار گرفته‌اند. دیواره این تشک با اسفنج های با تراکم بالا تقویت شده‌اند که از افت لبه‌های تشک در دراز مدت جلوگیری می‌کنند. 5 سال تضمین کیفیت نشانه عملکرد خوب این تشک است که در تست‌های فنی نمره بالایی دارد. اولترا 5 محصول جدید تشک رویا است که در بهمن 99 به بازار معرفی شده است. ارتفاع این تشک نیز در اندازه گیری ما حدود 24 تا 25 سانتیمتر بود که باتوجه تخت های موجود تقریبا همه سرویس خواب‌ها با آن متناسب هستند. این تشک با همان ساختار اولترا 4 است که 2 تفاوت با همرده خود دارد:

  1. اولترا 5 محافظ تشک در پک خود ندارد و اگر به محافظ تشک نیاز دارید باید جداگانه آن را تهیه کنید.
  2. اسفنج به کار رفته در آن تراکم کمتری نسبت به اولترا 4 دارد.

یک مسئله فنی که در حوزه تشک های فنر منفصل مطرح می شود این است که داشتن لایه های اسفنج زیاد مانع از کار کرد جداگانه فنرهای منفصل می شود. زیرا لایه های روی هم پیوسته اسفنج مانند صفحه عمل کرده و نمی گذارد فنرها به تنهایی عمل کنند. در اینصورت می توان گفت که تشک رویا اولترا 5 حس بهتری از لطافت فنر منفصل را منتقل کند.

اما در نهایت این مصرف کننده است که تعیین می کند چه میزان سفتی و یا نرمی از تشک خود می خواهد.

در نهایت، در مقایسه بین تشک های همرده خود در سری اولترا (بدون احتساب تشک اولترا پلاس و اولترا 1 به دلیل خاص بودن آنها) تشک رویا به ترتیب، اولترا 2، اولترا 3، اولترا 4، و اولترا 5 از طیف با درجه سفتی بالاتر به سمت با درجه سفتی کمتری قرار میگیرد که تشک رویا اولترا 5 نرمترین این رده تشک ها به حساب می آید.

 

ساختار تشک اولترا 5 رویا

  • پارچه گردبافت نقش دوزی شده
  • الیاف ضد حساسیت و آلرژی
  • ترموباند
  • اسفنج رول
  • اسفنج با تراکم بالا
  • اسکلت فنری منفصل

اینفوگرافیک تشک اولترا 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *