تشک رویا اولترا 4

تشک رویا اولترا 4 یک تشک بسیار خوب با اسکلت فنری منفصل است. تشک رویا اولترا 4 یک تشک با حس نرمی فوق العاده است. این نرمی حاصل تراکم به هم پیوسته فنرهای منفصل است که حس بسیار خوبی را در موقع استراحت به شما می دهد.

 

ویژگی‌های تشک رویا اولترا 4

مشاوره رایگان تلفنی

مشاوره تخصصی بر اساس سال ها تجربه فروش به مشتریان براساس نیاز آنها و بهترین قیمت

حمل اکسپرس رایگان

بدون هیچ هزینه جانبی یا اضافی خرید کنید و در همان روز تحویل بگیرید
(تهران، کرج و قم)

پرداخت در محل

زمان تحویل پرداخت کنید
(تهران، کرج، قم)

تحویل در زمان دلخواه شما

نگران زمان نباشید. هر زمان که بخواهید در یک بازه 3 ساعته محصول را تحویل شما می دهیم. پیوسته با شما در ارتباط هستیم تا بدون دغدغه تحویل بگیرید.

بنر محصولات حراج تشک
بنر لوگو حراج تشک

لیست قیمت تشک اولترا 4

آدرس URL

بررسی تخصصی تشک رویا اولترا 4

تشک اولترا 4 یک تشک رده بالا از تشک رویا است که اسکلت فنر منفصل یا فنر پاکتی دارد. این تشک خوب و خوش قیمت از نظر میزان سفتی، در رده میانه قرار دارد و تا وزن‌های 100 کیلوگرم در دراز مدت عملکرد خوبی دارد. در زیر پارچه گردبافت سفید رنگ که با الیاف ضد حساسیت نقش دوزی شده است لایه‌های اسفنج قرار دارد که بروی اسکلت فنری منفصل آن قرار گرفته‌اند. دیواره این تشک با اسفنح‌های با تراکم بالا تقویت شده‌اند که از افت لبه‌های تشک در دراز مدت جلوگیری می‌کنند. 6 سال تضمین کیفیت نشانه عملکرد خوب این تشک است که در تست‌های فنی نمره بالایی دارد. از مهرماه سال 96 شرکت رویا بروی تشک های خود محافظ تشک نیز قرار داده که داخل بسته بندی پلاستیکی آن است. ارتفاع این تشک نیز در اندازه گیری ما حدود 24 تا 25 سانتیمتر بود که باتوجه تخت های موجود تقریبا همه سرویس خواب‌ها با آن متناسب هستند.

یک مسئله فنی که در حوزه تشک های فنر منفصل مطرح می شود این است که داشتن لایه های اسفنج زیاد مانع از کار کرد جداگانه فنرهای منفصل می شود. زیرا لایه های روی هم پیوسته اسفنج مانند صفحه عمل کرده و نمی گذارد فنرها به تنهایی عمل کنند. در اینصورت می توان گفت که تشک رویا اولترا 4 شاید از اولترا 3 هم برتر باشد!!!

اما در نهایت این مصرف کننده است که تعیین می کند چه میزان سفتی و یا نرمی از تشک خود می خواهد.

ساختار تشک اولترا 4 رویا

  • پارچه سه لایه گرد بافت نقش دوزی شده
  • الیاف ضد حساسیت با خاصیت ارتجاعی
  • لایه ترموباند
  • اسفنج رولی
  • اسفنج با فشردگی متوسط
  • اسکلت فنر منفصل (pocket spring)

اینفوگرافیک تشک اولترا 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *