تشک رویا اولترا 2

تشک رویا اولترا 1 و تشک رویا اولترا 2 پیشتازان محصولات شرکت رویا از لحاظ تکنولوژی کیفیت هستند.تشک رویا اولترا 2 مثل تمام خانواده تشک های اولترای رویا دارای اسکلت فنری منفصل است و ویژگی منحصر به فرد آن داشتن یه پد مجزا از تشک است که مموری فوم داخل آن قرار دارد.
تشک رویا اولترا 2 همان تشک اولترا 4 است که یک پد منفصل دارای مموری فوم یا فوم هوشمند به آن اضافه شده است .اختلاف قیمت تشک رویا اولترا 2 و اولترا 4 هم به دلیل همین پد مجزا است .به دلیل قیمت بالای مموری فوم (وارداتی است)قیمت این پد هم بسیار گران است .

ویژگی‌های تشک اولترا 2 رویا

لیست قیمت تشک اولترا 2

تشک رویا اولترا 2 با فرمول قدیمی تولید نمیشود و دیگر پد جداگانه و مموری فوم ندارد. برای دیدن مشخصات تشک رویا اولترا 2 با ویژگی های جدید روی آن کلیک کنید.

تصاویر تشک اولترا 2

بررسی فنی تشک اولترا 2

تشک رویا اولترا 2 ساخت شرکت رویا با استفاده از جدیدترین طراحی روز اروپا است .سازه تشک این فنر منفصل است که به دلیل استفاده از فنر های جدا از هم امکان فرم گیری بر اساس شکل بدن را دارند و لرزش و ارتعاش را در سطح تشک پخش نمی کنند.مزیت تشک اولترا 2 یک پد مجزا است که داخل آن فوم هوشمند قرار گرفته است .فوم هوشمند (مموری فوم)یک نوع اسفنج خاص با تراکم بالا است که میتواند شکل بدن شما را گرفته و از خستگی عضلانی شما بکاهد.

ساختار لایه‌های تشک اولترا 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *