تشک رویا اولترا پلاس

جدیدترین تشک رویا با جدیدترین سیستم و متریال همین تشک اولترا پلاس است که به صورت مشخص بالاترین قیمت در بین تشک های رویا را نیز دارد. این تشک با ویژگی مشخص ارتفاع بلند 38 سانتیمتری و حس لطافت فوم HR یک تشک قابل تامل برای خرید است. هزینه ای که سالها از آن لذت می‌برید.

ویژگی‌ها

مشاوره رایگان تلفنی

مشاوره تخصصی بر اساس سال ها تجربه فروش به مشتریان براساس نیاز آنها و بهترین قیمت

حمل اکسپرس رایگان

بدون هیچ هزینه جانبی یا اضافی خرید کنید و در همان روز تحویل بگیرید
(تهران، کرج و قم)

پرداخت در محل

زمان تحویل پرداخت کنید
(تهران، کرج، قم)

تحویل در زمان دلخواه شما

نگران زمان نباشید. هر زمان که بخواهید در یک بازه 3 ساعته محصول را تحویل شما می دهیم. پیوسته با شما در ارتباط هستیم تا بدون دغدغه تحویل بگیرید.

بنر محصولات حراج تشک
بنر لوگو حراج تشک

لیست قیمت تشک اولترا پلاس

آدرس URL

بررسی تخصصی تشک رویا اولترا پلاس

رویا در روزهای پایانی آذر 1398 از تشک رویا اولترا پلاس خود رونمایی کرد. تشک رویا اولترا پلاس یکی از تشک های فنر منفصل رویا با ارتفاع 38 سانتیمتر است که در 27 آذر نودو هشت به بازار عرضه گردیده است. اطلاعات فنی دقیقی از این تشک در دسترس نیست اما لیست قیمت آن و اطلاعات اولیه در دسترس است. تشک اولترا پلاس همچون دیگر مدل های سری مدیکال اسکلت فنری منفصل داردو همینطور مثل تشک رویا اولترا 1، در دو طرف اسکلت فنر منفصل خود از لایه های فنری میکرو یا سل پاکت بهره میبرد. اما تفاوت اصلی در یک لایه اسفنج CNC Foam و لایه اسفنج HR است که به تازگی خط تولید آن در رویا ایجاد شده است. این تشک 9 سال تضمین کیفیت تشک رویا را دارد. همچنین این تشک دارای یک محافظ تشک رویا پلاس است که به صورت رایگان و در یک ساک دسته دار به بازار عرضه شده است.

ساختار تشک اولترا پلاس رویا

  • پارچه سه لایه گرد بافت ویژه برجسته
  • فوم HR
  • سیستم فنری میکرو (cell pocket)
  • اسکلت فنر منفصل (pocket spring)

اینفوگرافیک تشک اولترا پلاس

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *