تشک خوشخواب کلاسیک

محصول جدید شرکت خوشخواب با نام تشک کلاسیک که در سال 97 به بازار عرضه شده دارای فناوری میکروفنر منفصل و ترکیب فنرهای متصل یا بونل است. تشک کلاسیک خوشخواب ارتفاع 24 سانتیمتری دارد و پارچه رویه تشک مانند سایر مدل‌های تشک خوشخواب ژاکارد است . تفاوت تشک کلاسیک با مدلهای دیگر تشک خوشخواب ترکیب فنرهای میکرو پاکتی با اسکلت فنری متصل است. ارتفاع فنرهای پاکتی میکرو در تشک کلاسیک حدود 4 سانتیمتر است که در دو طرف تشک نیز استفاده شده است. دلیل استفاده از فنر منفصل میکرو در تشک کلاسیک ایجاد قابلیت شکل گیری با حالات بدن فنر‌های منفصل است. هر فنر بصورت مجزا عمل می‌کند بنابراین گودی کمر راحت تر پر می‌شود و وزن بدن تا حدودی روی تشک پخش می‌شود. در تشک‌های دونفره نیز لرزش‌های اضافی را حذف می‌کند.

ویژگی‌های تشک خوشخواب کلاسیک

مشاوره رایگان تلفنی

مشاوره تخصصی بر اساس سال ها تجربه فروش به مشتریان براساس نیاز آنها و بهترین قیمت

حمل اکسپرس رایگان

بدون هیچ هزینه جانبی یا اضافی خرید کنید و در همان روز تحویل بگیرید
(تهران، کرج و قم)

پرداخت در محل

زمان تحویل پرداخت کنید
(تهران، کرج، قم)

تحویل در زمان دلخواه شما

نگران زمان نباشید. هر زمان که بخواهید در یک بازه 3 ساعته محصول را تحویل شما می دهیم. پیوسته با شما در ارتباط هستیم تا بدون دغدغه تحویل بگیرید.

بنر محصولات حراج تشک
بنر لوگو حراج تشک

لیست قیمت تشک خوشخواب کلاسیک

آدرس URL

بررسی تخصصی تشک خوشخواب مدل کلاسیک

تشک کلاسیک با داشتن 2 سیستم فنری که شامل اسکلت اصلی آن که فنر متصل است و لایه فنرهای میکرو بر روی آن، حالتی لطیف دارد و برای کسانی که تشک های نرم را دوست دارند انتخاب این تشک بسیار هوشمندانه است. اما برای کسانی که وزن بالا دارند احتمالا بیش از حد نرم باشد و به نظر تا وزن های 85 کیلوگرم مناسب است.به هر حال محصول جدید خوشخواب تشکی جدید از نوع خود به حساب می آید چرا که تا کنون چنین ترکیبی ار فنرها در تشک‌های دیگر موجود در بازار وجود نداشت. فناوری فنرهای میکرو به تازگی در تشک‌ها به کار می‌رود.

تشک کلاسیک دارای2 سال گارانتی است. همچنین ارتفاع این تشک طبی 24 سانتی‌متر می‌باشد.

در داخل این تشک اسکلت فنری، میکروفنر، اسفنج و الیاف قرار دارد. ارتفاع فنرهای اسکلت 16 سانتیمتر است که با فاصله به یکدیگر وصل می شوند. روی آنها یک لایه ترموفلت قرار گرفته و سپس لایه میکروفنر نصب شده و لایه های اسفنج و الیاف و ترموباند روی آن قرار می‌گیرد. در بخش ساختار لایه های تشک می توانید ترتیب دقیق آن را ببینید.

ساختار لایه‌های تشک کلاسیک خوشخواب

  • پارچه ژاکارد نقش دوزی شده
  • الیاف ضد حساسیت و آلرژی
  • ترموباند
  • اسفنج
  • فنر میکرو
  • اسکلت فنری متصل
  • افریم و لبه تقویت دیواره

اینفوگرافیک تشک کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *