تشک خوشخواب فرست کلاس

تشک فرست کلاس را می توان یکی از لوکس‌ترین تشک‌های شرکت خوشخواب در نظر گرفت که از فنر با سیستم متصل استفاده می‌کند. لایه بندی قوی شامل اسفنج یورولوکس، ریباند، اسفنج ویژه و اسفنج رول یکی از مزیت‌های این تشک بوده که باعث می‌شود افرادی که وزن بالایی دارند (تا 110 کیلوگرم) نیز احساس راحتی و آرامش قابل قبولی در مدت استراحت روی تشک داشته باشند. علاوه بر لایه بندی قوی، استفاده از دو لایه پد اسفنجی در دو طرف بهره می برد تا حالت لطیف و نرم تری به آن ببخشد و از این روی این تشک باعث تمایز با دیگر محصولات شرکت خوشخواب شده است که افزایش ضخامت و همچنین حس راحتی هنگام استفاده از تشک را در پی خواهد داشت. استفاده از اسفنج یورولوکس باعث افزایش حالت پذیری تشک با بدن شده همچنین پارچه رویه تشک از نوع ژاکارد (طرح دار) بوده که در دراز مدت ظاهر و کیفیت خود را حفظ می کند.

ویژگی‌های تشک فرست کلاس خوشخواب

مشاوره رایگان تلفنی

مشاوره تخصصی بر اساس سال ها تجربه فروش به مشتریان براساس نیاز آنها و بهترین قیمت

حمل اکسپرس رایگان

بدون هیچ هزینه جانبی یا اضافی خرید کنید و در همان روز تحویل بگیرید
(تهران، کرج و قم)

پرداخت در محل

زمان تحویل پرداخت کنید
(تهران، کرج، قم)

تحویل در زمان دلخواه شما

نگران زمان نباشید. هر زمان که بخواهید در یک بازه 3 ساعته محصول را تحویل شما می دهیم. پیوسته با شما در ارتباط هستیم تا بدون دغدغه تحویل بگیرید.

بنر محصولات حراج تشک
بنر لوگو حراج تشک

لیست قیمت تشک خوشخواب فرست کلاس

آدرس URL

بررسی تخصصی تشک خوشخواب مدل فرست کلاس

تشک فرست کلاس تشکی فوق ارتوپدیک (ترمیم کننده عیوب استخوانی) می باشد که با هر نوع وزن بدن و هر شخص به صورت ویژه انطباق دارد. بدین ترتیب از بروز مشکلاتی چون افتادن از تخت خواب و یا از دردهای کتف و کمر و شانه که ناشی از تغییر شکل تشک است جلوگیری می‌کند. سیستم فنری در تشک فرست کلاس حاصل تکنولوژی پیشرفته، پیشگیری کننده از تاثیرات منفی تغییر شکل دادن و خوابیدگی تشک خوشخواب است. الیاف ترموباند با خاصیت ضد حساسیت و ضد باکتری همراه با پارچه مقاوم در برابر پرزدهی و خاصیت ضد ویروس از دیگر ویژگی های این تشک می باشد. تشک خوشخواب مدل فرست کلاس با ارتفاع ترین تشک خوشخواب دارای ارتفاع 27 سانتیمتر بوده .در لایه های این تشک اسفنج و نیز ریباند و فنر متصل قاب M استفاده شده است. و از فنر پاکتی بی بهره است با این حال جزو لوکس ترین تشک خوشخواب می باشد. پارچه به کار رفته از جنس ژاکارد می باشد که دارای طول عمر بالا و ضد حساسیت و ضد باکتری است.

ساختار لایه‌های تشک فرست کلاس خوشخواب

  • پارچه ژاکارد نقش دوزی شده
  • الیاف ضد حساسیت و آلرژی
  • لایه ترموباند
  • لایه های اسفنج یورولوکس، اسفنج ویژه و رولی
  • ترموفلت
  • اسکلت فنری متصل
  • فریم و تقویت دیواره

اینفوگرافیک خوشخواب فرست کلاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *