تخت باکس خوشخواب

شرکت خوشخواب به عنوان تولید کننده تشک های تخت در بازار شناخته می شود که علاوه بر تشک در زمینه تولید تخت باکس و سرویس خواب نیز فعالیت می کند.

تخت باکس خوشخواب تحت عنوان باراباکس شناخته می شوند. تخت باکس های خوشخواب با پارچه سفید ژاکارد در بازار موجود هستند که در دو نوع تولید می شوند:

  1. باکس خوشخواب با اسکلت فلزی
  2. باکس خوشخواب با اسکلت چوبی
تشک خوشخواب

شرکت خوشخواب سه مدل تخت با رویه پارچه را با اسکلت‌های نئوپان، چوب روس و فلزی تولید می‌کند.  هر سه دارای پایه‌‌های فلزی هستند. این سه مدل تخت باکس با پارچه، با رویه پارچه سفید تولید می‌شود و کالای بسیار مناسب برای هتل‌ها، اقامت‌گاه‌های تفریحی و منازل می‌باشد. البته امکان سفارش تخت باکس با پارچه هماهنگ با تشک نیز وجود دارد یعنی شما تشک سوپر استار و تخت باکس با همان طرح و رنگ پارچه را سفارش دهید.

تفاوت باکس اسکلت چوبی و فلزی در قیمت، وزن و دوام آنها است. باکس های چوبی ارزان تر، سنگین تر برای حمل و نقل هستند و نسبت به باکس های فلزی دوام کمتری دارند. باکس های فلزی کمی گرانتر هستند ولی دوام بسیار زیادی دارند به خصوص برای هتل ها که استهلاک بیشتری در سرویس های خواب خود دارند به علاوه باکس های فلزی برای جابه جایی سبک تر هستند و اگر قصد جابه جایی مرتب سرویس خواب خود را دارید باکس های فلزی گزینه بهتری هستند.

مشاوره رایگان تلفنی

مشاوره تخصصی بر اساس سال ها تجربه فروش به مشتریان براساس نیاز آنها و بهترین قیمت

حمل اکسپرس رایگان

بدون هیچ هزینه جانبی یا اضافی خرید کنید و در همان روز تحویل بگیرید
(تهران، کرج و قم)

پرداخت در محل

زمان تحویل پرداخت کنید
(تهران، کرج، قم)

تحویل در زمان دلخواه شما

نگران زمان نباشید. هر زمان که بخواهید در یک بازه 3 ساعته محصول را تحویل شما می دهیم. پیوسته با شما در ارتباط هستیم تا بدون دغدغه تحویل بگیرید.

مشخصات باراباکس‌های خوشخواب

  • پارچه ژاکارد
  • نقش دوزی شده با اسفنج
  • پایه فلزی بازشو
  • اسکلت فلزی یا چوبی
  • 30 سانتیمتر ارتفاع

لیست قیمت تخت باکس هتلی خوشخواب

آدرس URL

لیست قیمت تخت چوبی با رویه پارچه

آدرس URL

لیست قیمت تخت فلزی با رویه پارچه

آدرس URL

برای باکس های سایز کینگ یا 180*200 سانتیمتر از دو عدد باکس 90  در کنار هم استفاده می کنیم، زیرا حمل و نقل آنها آسانتر است و استحکام بیشتری دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *