باراباکس فلزی خوشخواب

شرکت خوشخواب به عنوان تولید کننده تشک های تخت در بازار شناخته می شود که علاوه بر تشک در زمینه تولید تخت باکس و سرویس خواب نیز فعالیت می کند. تخت باکس فلزی خوشخواب تحت عنوان باراباکس شناخته می‌شوند.

باراباکس فلزی خوشخواب دارای اسکلتی از فلز است که بروی آن پارچه ژاکارد نقش دوزی کشیده شده است. پایه های زیر باکس فلزی خوشخواب فلزی است که به راحتی می‌توان آن را بست و در صورت لزوم باز کرد.

باکس فلزی خوشخواب کیفیت بیشتری نسبت به باکس هتلی و چوبی خوشخواب دارد به همین منظور هتل ها بیشتر از این محصول خرید می‌کنند.

تخت باکس خوشخواب پایه و کنار

شرکت خوشخواب سه مدل تخت با رویه پارچه را با اسکلت‌های نئوپان، چوب روس و فلزی تولید می‌کند.  هر سه دارای پایه‌‌های فلزی هستند. این سه مدل تخت باکس با پارچه، با رویه پارچه سفید تولید می‌شود و کالای بسیار مناسب برای هتل‌ها، اقامت‌گاه‌های تفریحی و منازل می‌باشد. البته امکان سفارش تخت باکس با پارچه هماهنگ با تشک نیز وجود دارد یعنی شما تشک سوپر استار و تخت باکس با همان طرح و رنگ پارچه را سفارش دهید.

تفاوت باکس اسکلت چوبی و فلزی در قیمت، وزن و دوام آنها است. باکس های چوبی ارزان تر، سنگین تر برای حمل و نقل هستند و نسبت به باکس های فلزی دوام کمتری دارند. باکس های فلزی کمی گرانتر هستند ولی دوام بسیار زیادی دارند به خصوص برای هتل ها که استهلاک بیشتری در سرویس های خواب خود دارند به علاوه باکس های فلزی برای جابه جایی سبک تر هستند و اگر قصد جابه جایی مرتب سرویس خواب خود را دارید باکس های فلزی گزینه بهتری هستند.

مشاوره رایگان تلفنی

مشاوره تخصصی بر اساس سال ها تجربه فروش به مشتریان براساس نیاز آنها و بهترین قیمت

حمل اکسپرس رایگان

بدون هیچ هزینه جانبی یا اضافی خرید کنید و در همان روز تحویل بگیرید
(تهران، کرج و قم)

پرداخت در محل

زمان تحویل پرداخت کنید
(تهران، کرج، قم)

تحویل در زمان دلخواه شما

نگران زمان نباشید. هر زمان که بخواهید در یک بازه 3 ساعته محصول را تحویل شما می دهیم. پیوسته با شما در ارتباط هستیم تا بدون دغدغه تحویل بگیرید.

مشخصات باکس فلزی خوشخواب

  • اسکلت فلزی
  • 30 سانتیمتر ارتفاع
  • پارچه ژاکارد نقش دوزی شده
  • پارچه سفید رنگ (امکان تغییر)
  • پایه فلزی بازشوپ
  • تضمین کیفیت ندارد

لیست قیمت باراباکس فلزی خوشخواب با رویه پارچه

آدرس URL

برای باکس های سایز کینگ یا 180*200 سانتیمتر از دو عدد باکس 90  در کنار هم استفاده می کنیم، زیرا حمل و نقل آنها آسانتر است و استحکام بیشتری دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *